Підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних та педагогічних працівників

Положення про підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних та педагогічних працівників ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"

Перелік циклів підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників у НМАПО імені П.Л. Шупика у 2017 році.

Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ у 2017р. план циклів проведення підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця (м. Київ) на 2016-2017 н.р.

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця (м. Київ) на 2015-2016 н.р.

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у Національному фармацевтичному університеті (м. Харків)